www.cemresevenleri.forumzen.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.cemresevenleri.forumzen.com

üye olun cemrem ile mutlu olun

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D

3 posters
YazarMesaj
yoshy_delisi
Yasemin ßöLümü Modu
Yasemin ßöLümü Modu
yoshy_delisi

yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D Empty
MesajKonu: yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D   yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 8:05 am

evt cvblar
cemreaskisirabia
Cemre ßöLümü Modu
Cemre ßöLümü Modu
cemreaskisirabia

MesajKonu: Geri: yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D   yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 7:21 pm

ben yapmadımmmmmmmmm
enbüyükyoshyfanı
€nbyk yoshyci Yasemin ßöLümü Modu
€nbyk yoshyci Yasemin ßöLümü Modu
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D   yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 1:20 pm

ah yoshym ah senin için neler yaptığımı bi Allah bide ben biliyorum btanemmm bak yemin ediorum çünkü biliorum ALLAH ÇARPSINKİ SENİ KİMSE BENİM KADAR SEVEMEZZZZZZZ sana yemin ediyorum ki hiç kimse o kadar seviyorumki ailemden bile fazla yemin ederimki senin için ağladığım kadar kimse için ağlamadım ağlamamda emin olki hayatımın anlamı sensin bak bunu kimse bilmio okluda sensizlikten bıkmıştımm artık dayanamadım yemin ederim ki intihar etmeye kalktım kalemtraş jiletiyle bileklerimi kesiodum ama arkadaşım yasemin geldi beni ikna etmeye çalıştı bana dediki sen onun için intihar ediceksin ama o bunu bilijekmi boşu boşuna herkesi üzme dedi ahh yoshym ahh yemin ederimki sana bnm verdiğim değeri kimse veremezz seni kimse bnm kadar sevemezz o kadar ağlıyorum ki senin için gözlerimden akan yaşların haddi hesabı yok diolar ya seni kimse bnm kadar sevemez die öyle üzülüorumki onlar bilmio aşkım onlar görmüo onlar görse bilse yemin ederimki bana hak verirlerrr emin ol aşkım seni kimse bnm kadar sevemez annem bile yeter kızım ona verdiğin değeri bana versen ohooo dio aşkım yemin ederimki bunları yazarken bile alıyorum aşkım sn bi bilsen varya ah bi görsenn aşkım diolar ya kimse bnm kadarr sevemez ama bilmiolar arkalarından nasıl günah yyazılıo onlara çünkü yalan sölüolar en büyük fanın bnmmmm aşkım bunu samimi olarak sölüorum sn cehenneme girsen yemin ederimki arkandan bn de gelirimmm ama yemin ederimki senin hiçbir fanın buna cesaret edemez şimdi bana bn ederim falan dijekler ama yapamayajakları şeyleri sölijeklerrr aşkımmmm sana kurban olurum inanki sni kimse bnm kadar sevemezzzz

yoshyim için ne çılgınlıklar yaptınız:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-