www.cemresevenleri.forumzen.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.cemresevenleri.forumzen.com

üye olun cemrem ile mutlu olun

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

maxland cemremle

+4
enkoyucemrefan
cemreaskisirabia
yoshy_delisi
enbüyükcemrefanı
8 posters
YazarMesaj
enbüyükcemrefanı
^^En Büyük Cemreci Admin Tuğba^^
enbüyükcemrefanı

maxland cemremle Empty
MesajKonu: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 1:22 pm

zeynep bana maxlande gitceklerini söleyince üzüldüm ama sende gel dediği zmn havalara uçtum ve o günü merakla bekledim ve sonunda o gün geldi çok sıra vardı sonunda bitti ve biz en öndeydik ama önümüzde liseliler vardı biz herşeyi hazzırlamıştık hediyeler pankartlar kemara foto makinesi....nese snra sunucu pankartları okudu ve bnm pankartımıda pankartımda seni herkes sever ama benim kadar asla yazıyodu ve biraz ortalık karıştı:)snra biz salak gibi en önden gittik kulise oraya gelcekler die snra zeynep ağlamaya başladı nolur bizi içeri alın die snra benide ağlattı(nese adam tamam dedi snra hepsi geldi dedi ve biz uçtuk ilk önce aşkım çıktı bn çığlıklar iiçindeyim gözlerimde yaşlar kalmadı cemre güldü aşkım hasta olduğu için içeri girdi ztn zeynep cemremi korkuttu nese cemrem giderken el salladı gülçin eren yoshy derken baktım zeynep yerde!ben zeynebemi cemreyemi bakcağımı şaşırdım ama cemrem gitti nese baktım yoshy zeynep e bakıp aaa noluo dedi.snra zeynep kalkınca korumalar korumalar görmeden gizlice kulise daldık cemremi görünce çığlık attım nese cemreme seni kimse bnm kadar sevemez dedim oda ztn cnm hrkrs öle dio ama üzülme sensin sensin dedi ve öptüm öptüm öptüm doyamadım snra sahneye çıkcakları için bizi çıkardılar bi baktım hediyemi vermeyi unutmuşum. nese geçelim snra sahneye çıktılar bn deki ses gitti cemrem pankartımı okuyup güldü meleğimmmmmm snra konser bitti arabaya koştuk bn cemreme zeynep yoshy e hediyeyi uzatttık ama uzanamadılar o yüzden ordaki bi kadın verdi onlarda teşekkür etti ama o sırada bn ağlamaktan ölmüştümmm nese foto çekmeye çalıştık.snra ise gittiler ama bizim kalbimizde her zmn bulunucaklarrrrrrrrr hiç gitmicekler

ben kısacası şöle dicem
:[/color[color=red]]cemremi kimse ama kimse bnm kadar sevemezzzz

HERKES KENDİ ANILARINI BAŞLIK AÇARAK YAZSINLAR
https://cemresevenleri.yetkin-forum.com
yoshy_delisi
Yasemin ßöLümü Modu
Yasemin ßöLümü Modu
yoshy_delisi

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 7:25 am

çok gzl cnm
cemreaskisirabia
Cemre ßöLümü Modu
Cemre ßöLümü Modu
cemreaskisirabia

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 5:02 pm

çok güzel cnm
enkoyucemrefan
ßANLANMIŞTIR
ßANLANMIŞTIR

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 11:02 pm

cemreaskisirabia demiş ki:
çok güzel cnm
enbüyükcemrefanı
enbüyükcemrefanı

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:56 pm

saoLun ama bakın ben sze diorum ki herks anısını ayrı ayrı başLık açın siz set anıLarının konser anıLarınız die başLık açıp sohbet ediosunuz Lütfen siteye girmedim die yumuşamayın arkadaşLar bunLarıda Lütfen bi uyarı oLarak aLın kaLbinizi kırmak için yazmadım...
https://cemresevenleri.yetkin-forum.com
mervem_-_yoshy
Yasemin ßöLümü Modu
Yasemin ßöLümü Modu
mervem_-_yoshy

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 8:53 am

belliki sen tam bir cemre fanısın
adminim
zeynepte yoshy fanı
yoshycideniz
Yeni J€mr€-ji Üye
Yeni J€mr€-ji Üye
yoshycideniz

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 8:53 pm

süpermiş anın
Erencİclal
ßANLANMIŞTIR
ßANLANMIŞTIR

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 9:24 pm

çoq qüzeL jnm
enbüyükcemreci
enbüyükcemreci

maxland cemremle Empty
MesajKonu: Geri: maxland cemremle   maxland cemremle Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:45 pm

saolun canlarım

maxland cemremle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» maxland