www.cemresevenleri.forumzen.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.cemresevenleri.forumzen.com

üye olun cemrem ile mutlu olun

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

40 derece partileri

4 posters
YazarMesaj
cemrekemerrojda
ßANLANMIŞTIR
ßANLANMIŞTIR

40 derece partileri Empty
MesajKonu: 40 derece partileri   40 derece partileri Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 1:32 pm

bn kusenimle gnçtrkcll 4 derece partilerinin istanbul kuruçeşme arena konserine gitmiştim kuzenimle geziyorduk emreyi(cem avnayimi.) gördük hemen koştuk kuzenimle emreyle resim çektirdik cem gerçekte daha yakışıklı Very Happy banu hocayla da tanıştık fotolarımız da vr.herşey süper gidiyordu sonra konser başladı kuzenimle konseri izledikten sonra kulise gittik ama bizi almadılar Sad Sad Sad ben cemrem için ağlamaya başladım cem(emre)nin yanına gittik ben ağladığım için bana ağlama diyordu bende yinede ağlıyordum cem bana baktı sonra kulis görevlilerine gidip bizi almalarını söledi ama görevliler dinlemedi . ama yine de cemi gördüğüm için çok mutluyum .. inş. bidaha ki seferde aşkım cemremle de tanışırım

En son cemrekemerrojda tarafından Cuma Mayıs 30, 2008 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cemreaskisirabia
Cemre ßöLümü Modu
Cemre ßöLümü Modu
cemreaskisirabia

MesajKonu: Geri: 40 derece partileri   40 derece partileri Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:14 pm

gzl
yoshycideniz
Yeni J€mr€-ji Üye
Yeni J€mr€-ji Üye
yoshycideniz

MesajKonu: Geri: 40 derece partileri   40 derece partileri Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 6:39 pm

güzelmiş cnm
cemrekemerrojda
ßANLANMIŞTIR
ßANLANMIŞTIR

MesajKonu: Geri: 40 derece partileri   40 derece partileri Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 6:41 pm

saol cnm cemremi görmk dha gsl
Erencİclal
ßANLANMIŞTIR
ßANLANMIŞTIR

MesajKonu: Geri: 40 derece partileri   40 derece partileri Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 9:22 pm

tugbalarınki kadar olmasada qüzel yani

40 derece partileri
1 sayfadaki 1 sayfası